תיק ננו רוק מבית האופנה זאדיג, בעל 2 רצועות שניתנות להסרה, ניתן ללבוש על הכתף או

עם כל קולקציה חדשה, הסטודיו משלב רעיונות חדשים עם סגנון זאדיג וולטייר, ממשיך את החזון המקורי שלו. על ידי שכתוב מתמיד של ההיסטוריה שלה, הוא מבטיח את ההמשכיות שאיתה מזדהה זאדיג וולטייר, כך שהמוצרים שלה נשארים נצחיים. חברי “שבט ZV” מביעים את עצמם ויוצרים סגנון משלהם באמצעות מוצרים אלו.

קשמיר נוצות
קשמיר נוצות הוא חוט שעוצב במיוחד על ידי זאדיג וולטייר, העשוי מסיבים ארוכים קשמיר איכותיים ומובחרים. לחוטים מסורקים למחצה יש מראה לא סדיר המדגיש את רכות החומר, וכתוצאה מכך מראה נינוח. קשמיר זאדיג וולטייר בולט גם בטכניקת האריגה הרופפת שלו, המעניקה לו תחושה קלילה, כמעט כמו עור שני.

אינטארסיה
אינטארסיה, החוזק והחתימה של זאדיג וולטייר, היא טכניקת סריגה מודרנית ומורכבת במיוחד הדורשת זמן ייצור ארוך. המורכבות טמונה בעובדה שהדוגמה משולבת ישירות באסתטיקה של הסוודר, ללא כל עובי וחוטים בגב הדוגמה.

עור מקומט
ריסוק עור הוא המומחיות הבלעדית של זאדיג וולטייר. לוקח מספר ימים לחתוך ולהרכיב את העור ליצירת חולצות, ז’קטים ומכנסיים. הוא מסמל בצורה מושלמת את הנטייה של המותג לאיחוי אלמנטים מנוגדים, תוך שילוב של רכות עם אפקט מוחץ ליצירת מראה מוזנח מזויף.

סאטן יפני
סאטן יפני ארוג מחוטים עדינים ועדינים במיוחד. באמצעות תהליך ייצור ייחודי ומורכב, החומר הזה הוא זול וקל להפליא. יש לו מראה מבריק ומרגיש דומה למשי המשמש לייצור שמלות בית וקיזול. קל לטפל בו וללא קמטים, מה שהופך אותו לבחירה בטוחה.

מאז הקמתה, זאדיג וולטייר שאפה לאחד רוח חופשית סביב ערכים משותפים וסגנון המשקף את החזון שלה. להיות רוח חופשית אין פירושו להיות רשלני או לא עקבי. הצעדים שהצוות יישם במהלך השנים ליצירת מוצרים בעלי השפעה נמוכה יותר על כדור הארץ התאחדו בשנת 2020 ליצירת יוזמה מובנית: יוזמת VoltAIRe. שמו משקף את המטרה העיקרית: להגן על האוויר השייך לכולנו, כדי שנוכל לנשום אוויר נקי בראש שקט, ולעשות את חלקנו כדי שהמותרות תהיה פעילות שמכבדת יותר את הסביבה והמערכות האקולוגיות.

מפת וולטייר, המגלמת את המחויבות של זאדיג וולטייר לעשות כל שביכולתנו כדי לתרום להגנה על איכות האוויר שאנו נושמים על ידי מאבק בשינויי האקלים וזיהום האוויר בכל הפעילויות שלנו.

זה מסמן את המחויבות שלנו לעצב ולפתח מוצרים שיאהבו, יישחקו ויעברו הלאה, שנבנו להחזיק מעמד ומכבדים אנשים ומערכות אקולוגיות. הוא כולל ומטרתו לרכז את כל הקהילות, הצוותים, הלקוחות והשותפים של המותג.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *